top of page

תקנון

1. כללי

1.1 ברוך הבא לאתר אינטרנט זה הפועל בכתובת https://francoshoes.co.il או בכל כתובת אחרת כפי שתהיה מעת לעת (להלן: "האתר") המנוהל ומופעל ע"י בעלי האתר. 

1.2 כל שימוש שיעשה על ידך (להלן: "הלקוח") באתר ובתכנים המוצגים בו (לרבות כניסה לדפי נחיתה של האתר ו/או דפי נחיתה המובילים לאתר או קשורים לשירותי החברה המוצעים באתר ו/או מסירת מידע באתר על מנת לקבל פרטים אודות החברה ו/או שירותיה), באמצעות כל מחשב ו/או תקשורת סלולארית, כפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות המפורטים להלן (להלן: "התנאים" או "תנאי השימוש") ולהוראות כל דין.

1.3 התנאים מסדירים את הבסיס המשפטי לכל דיון בין בעל האתר או לבין הגולשים בכל הקשור לאתר ו/או לשימוש בו על ידם. בטרם הכניסה לאתר וכל שימוש, צפייה או גלישה באתר (לעיל ולהלן: "שימוש"), הנך נדרש לקרוא בעיון את תנאי השימוש, שכן תחילת השימוש באתר למטרה כלשהיא מעידה על אישורך שקראת והבנת את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, ואתה מסכים ומקבל אותם ללא כל סייג או תנאי, וכי לא תהא לך ו/או למי מטעמך כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד בעלי האתר ו/או האתר ו/או כל מי מטעמן. אם אינך מסכים להם, הנך נדרש לצאת מהאתר ולא לעשות בו כל שימוש.

 

1.4 תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ומיועדים לגברים ולנשים כאחד.

1.5 בעלי האתר רשאים בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לשנות את תנאי השימוש ו/או מדיניות הפרטיות.

 

2. הגדרות

 

2.1 מוצרים – נעליים המופיעים באתר ומוצעים למכירה על ידי האתר

2.2  יום אספקת הסחורה - היום בו נמסרה הסחורה ליעד המבוקש ע״י הלקוח.

2.3 כתובת למשלוח דואר - הכתובת שציין המזמין ככתובת למשלוח הזמנות.

2.4 יום ביצוע ההזמנה - היום בו אושרה העסקה ע"י חברת האשראי של המזמין.

2.5 ימי עסקים - חישוב מועדי האספקה יהיה על פי ימי עסקים, דהיינו חמישה ימי עבודה בשבוע, ימים א'- ה', ואינו כולל ימי שישי, שבת, ערבי חגים ומועדים. 

3. השימוש באתר

3.1 האתר הינו חנות וירטואלית המספקת לגולשים בו מידע ושירותים למכירת המוצרים והוא בבעלות בעלי האתר ומנוהל על ידה. השימוש באתר (ובכלל זה בתכנים ובשירותים שבו) מיועד לשימוש אישי ופרטי בלבד של הגולש, ולא לכל שימוש מסחרי או סיטונאי מכל סוג שהוא, בכפוף לתנאי שימוש אלה, ולמטרות חוקיות בלבד. הנך מתחייב לא להשתמש באתר למטרה בלתי חוקית כלשהיא. 

3.2 הלקוח רשאי להירשם לרשימת הדיוור (להלן: "רשימת הדיוור") של האתר, עם רישומו לאתר או ללא הרשמה לאתר. במידה שהלקוח בחר להירשם לרשימת הדיוור של האתר, הלקוח מסכים ומאשר כי החברה תהא רשאית להשתמש בפרטים שנמסרו על ידו לצורך דיוור על ידי בעלי האתר של פרסומים ו/או מבצעים מיוחדים וכן מידע כללי ודבר פרסומת כהגדרתו בחוק התקשורת (בזק ושידורים)(תיקון מס' 40), התשס"ח-2008. המידע יועבר ללקוח ב-SMS ו/או במיילים ו/או באמצעי דיוור אחרים.

3.3 הלקוח רשאי להסיר את עצמו מרשימת הדיוור, הן במייל והן ב-SMS, על ידי לחיצה על לינק בתחתית הדיוור והשלמת הוראות ההסרה. במידה שאינך מעוניין לקבל דיוורים - באחריותך להסיר את עצמך מרשימת הדיוור, קרי להודיע לחברה כי אתה מבקש שיסירו את שמך מרשימת הדיוור.

3.4 ההרשמה לאתר תיעשה ברישום חד-פעמי על ידי מילוי טופס ההרשמה.

3.5 בשעת השימוש באתר, בעלי האתר יהיו רשאים להשתמש בטכנולוגיה אשר מקובלת בתעשייה ומוכרת כ"עוגיות" (Cookies), או טכנולוגיות דומות, המאחסנות מידע מסוים במחשב של המשתמש, מאפשרות לבעלי האתר להפעיל מאפיינים מסוימים באופן אוטומטי, ומשפרות את חווית השימוש של המשתמש בשירותי האתר. העוגיות יסייעו לבעלי האתר לאפשר הפעלה של תהליך אוטומטי של התחברות לאתר ו/או לאפליקציה.
 

4. רכישת מוצרים באתר

 

4.1 בעלי האתר לא יהיו אחראים באופן כלשהו לכל תקלה ו/או הפסקה ו/או שיבוש בתקינות פעילות האתר ו/או לשגיאות או פגמים במידע המוצג כתוצאה מתקלות אלה (לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה, בקווי תקשורת, ברשת אינטרנט וכיו"ב).

4.2 בעלי האתר רשאים להסיר פריט מהמלאי הקיים בכל עת ואינה מתחייבת להחזיק במלאי מפריט מסוים המופיע באתר.

4.3 המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ על פי דין.

4.4 בעלי האתר רשאים לעדכן את האתר מעת לעת, להוסיף או להחסיר פרטים, להסיר מוצרים שאזלו מן המלאי ו/או לשנות את מחירי המוצרים ותעריפי המשלוחים מעת לעת, והכל בכפוף לשיקול דעתם הבלעדי. המחיר התקף הוא המחיר הנקוב בעת התשלום. 

5. ביטול עסקה והחזרת מוצרים

5.1 ביטולי עסקה והחזרת מוצרים יעשו בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

5.2  ביטול העסקה לאחר שליחת המוצר ללקוח ייעשה בתוך 5 ימים מיום אספקת הסחורה וזאת בתנאי שלא נעשה במוצר שימוש, ולא נגרם לו כל פגם ו/או נזק. המוצר יוחזר באריזתו המקורית כאשר התווית מחוברת למוצר. לא יינתן ללקוח זיכוי כספי במידה שהמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה. החברה בלבד היא שתקבע אם הסחורה שהוחזרה עומדת בדרישות סעיף זה.

5.3 בעת ביטול העסקה כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובכפוף ללוחות הזמנים של חברת האשראי. במידה שהתשלום בוצע דרך פייפאל ((PayPal- הזיכוי יועבר לחשבון הפייפאל ממנו בוצע התשלום. בכל מקרה, לא יינתן זיכוי על דמי המשלוח ששולמו.

5.4 הלקוח רשאי לבטל את ההזמנה בטרם שליחת המוצר לכתובת שמסר. במקרה כזה, הלקוח יהיה זכאי להחזר מלא עבור המוצרים שרכש, כולל דמי המשלוח. זיכוי כספי יינתן כדין.

5.5 במקרה של איסוף עצמי של ההזמנה - זיכוי כספי יינתן לא יאוחר מ-3 שבועות מיום ביצוע ההזמנה וללא קשר ליום איסופה מהחנות.

5.6 אופן החזרת המוצרים - הלקוח ישלח את המוצר על חשבונו עבור נעלי פרנקו – דיזנגוף 167, תל אביב, מיקוד- 6346143.

5.7 החלפת מוצר שנקנה במחיר מלא תמורת מוצר אחר או תמורת זיכוי לחנות תתאפשר עד חודש מיום הקניה כאשר המוצר במצב תקין, לא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, עם התוויות מחוברת אליו ובצירוף הקבלה. החלפת מוצר שנקנה במבצע תתאפשר עד שבועיים מיום קבלת המוצר כאשר המוצר במצב תקין, לא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, עם התוויות מחוברת אליו ובצירוף הקבלה. במקרה של איסוף עצמי של מוצר שנקנה במבצע - החלפה תתאפשר לא יאוחר מ-3 שבועות מיום ההזמנה, בתנאים המפורטים לעיל לגבי קבלת המוצר חזרה.

 

6. משלוח ואספקה

 

6.1 אספקת המוצרים לבית הלקוח תהיה כרוכה בתשלום דמי משלוח, בכפוף לתנאים המפורטים באתר.

6.2 זמן אספקת המוצרים הינו כדלקמן:

6.3 איסוף עצמי: עד 3 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה. עם הגעת המוצר לנקודת האיסוף העצמי, תישלח ללקוח הודעה (לרבות מייל) המאשרת את הגעתו.

6.4 דואר רשום: עד 14 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה ובכפוף לפעילות דואר ישראל.

6.5 שליח עד הבית: עד 9 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה (לא כולל שישי, שבת וחג).

6.6 דמי המשלוח יתוספו לסכום ההזמנה ושיעורם יהיה כמצוין באתר.

6.7 מוצרים יסופקו על ידי חברת שליחויות או באמצעות דואר רשום.

6.8בעלי האתר מתחייבים להוציא את ההזמנה למשלוח, ליעד שהזין הלקוח בעת ביצוע ההזמנה, עד 4 ימי עסקים מיום ההזמנה. ההזמנות ישלחו ליעדן באמצעות חברת שליחויות אשר מספקת שירותים לרוב חלקי הארץ עד 5 ימי עסקים.

6.9 המוצרים יישלחו ללקוח בדואר רשום במקרה בו יעד המשלוח המבוקש על ידי הלקוח אינו באזור החלוקה של חברת המשלוחים. משלוח בדואר רשום הינו בכפוף לפעילות דואר ישראל. לרוב, יום אספקת הסחורה הינו עד 14 ימי עסקים למעט מקרים חריגים.

6.10 החברה אינה מתחייבת לספק שירותי משלוחים מחוץ לאזורי החלוקה המוגדרים על ידי ספקי המשלוחים השונים. בכל בעיה הנוגעת לאזורי החלוקה המוגרים ניתן לפנות לשירות הלקוחות של האתר בטלפון 050-3086992 (WhatsApp לשירות לקוחות בלבד)

6.11 החברה אינה אחראית לכל עיכוב מכל סוג שהוא במשלוח.

bottom of page